اخبار جهانی

در سالهای اخیر سالیانه بیش از 50 میلیون تن استیل در جهان تولید و مصرف شده است و بخش عمده ای از این تولید مربوط به ورق و محصولات تخت میباشد.

بازار استنلس استیل اروپا نیز به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و مصرف کنندگان استیلنس استیل در جهان، بسیار گسترده و متنوع است و شرکت های متعددی در آن نقش مهمی ایفا می کنند.

بازار استنلس استیل روسیه علیرغم تنش های بجا مانده از جنگ سرد، جنگ اوکراین و تحریم های جدید، کماکان پویا میباشد و در حال حاضر با افزایش تقاضای داخلی به سمت واردات بیشتر در حال حرکت است.

استنلس استیل به عنصری اساسی در زندگی مدرن در ایالات متحده تبدیل شده است و سرانه مصرف بسیار بالایی در این کشور دارد.

بازار استنلس استیل انگلستان علیرغم ظرفیت محدود تولید داخلی، نقش اساسی در اقتصاد این کشور ایفا می‌کند. بریتانیا سابقه‌ای غنی در زمینه فولاد زنگ نزن دارد و به نوعی زادگاه فولاد مدرن و استیل است.

فرانسه سابقه‌ای طولانی و شناخته‌شده در زمینه استنلس استیل دارد که به دهه های اول قرن بیستم برمی‌گردد و همچنان بازیگری مهم در عرصه استیل اروپا و جهان به شمار می‌رود.

آلمان یکی از بازیگران اصلی صادرات جهانی فولاد است و به طور مداوم در بین 5 کشور برتر قرار دارد. این کشور صنعتی سالانه میلیون‌ها تن فولاد صادر می‌کند که بخش قابل توجهی از آن را استنلس استیل تشکیل می‌دهد.

محصولات استنلس استیل اسپانیا جایگاه برجسته ای در اروپا دارد. حضور تولیدکنندگان پیشرویی نظیر آسرینوکس، طیف وسیعی از گریدها و تمرکز قوی بر صادرات، اهمیت اسپانیا را در چشم انداز جهانی استنلس استیل تقویت می کند.

کره جنوبی به لطف بخش صنعت و ساخت و ساز پر رونق و تمرکز قوی بر پیشرفت های تکنولوژیکی، از بازار قدرتمند استنلس استیل برخوردار است.

اندونزی و مالزی، قدرت های آسیای جنوب شرقی، شاهد جهشی در بازار استنلس استیل خود هستند. هر دو کشور به دلیل توسعه زیرساخت ها، رشد صنایع و ابتکارات دولتی، فرصت های امیدوارکننده‌ای را برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ارائه می دهند.

استنلس استیل ژاپن به عنوان بازیگری مهم در عرصه جهانی، به خاطر محصولات با کیفیت بالا و فناوری‌های پیشرفته‌اش شناخته می‌شود.

استنلس استیل نقش اساسی در چشم انداز صنعتی هند ایفا می کند.  این گزارش به وضعیت فعلی و چشم اندازهای آتی بازار استنلس استیل هند، شامل صادرات، تولیدکنندگان کلیدی و طیف متنوعی از محصولات میپردازد.

چین و تایوان از بازیگران بزرگ صنعت تولید استینلس استیل در آسیا و جهان میباشند و علیرغم اختلافات سیاسی همکاری های گسترده ای در زمینه تولید و خرید و فروش استیل با یکدیگر دارند.

   
 
دفتر مرکزی : تهران ، سعادت آباد ، خیابان سرو غربی ، ساختمان نگار ( پلاک 104 ) ، واحد 59 ،  تلفن : 02122361054 / 02122361053 / فکس : 22095101
انبار و فروشگاه : تهران ، کیلومتر چهار جاده قدیم تهران - کرج ، مرکز تجارت استیل ایران ،  پلاک 171 ، تلفن : 02166395293
ایمیل: info@metaliom.com