ویدئوهای متالیوم

تیتانیوم چگونه تولید می‌شود؟ تیتانیوم در سال 1790 کشف و در دهه 1950 به صورت صنعتی و تجاری تولید شد. تیتانیوم نسبت استحکام به وزن بالایی دارد، مقاومت به خوردگی خیلی خوبی از خود نشان می‌دهد. مرسوم ترین روش استخراج تیتانیوم روش کرول است.

استیل اروپایی بخریم یا چینی ؟ تفاوت استیل چینی با استیل اروپایی چیست؟

خرید آلیاژ با کیفیت دغدغه شماست ؟ چطور از کیفیت استیل یا آلیاژی که قصد خرید اون رو داریم اطمینان حاصل کنیم ؟ یکی از مشکلاتی که خیلی از صنعت گران باهاش مواجه میشن دریافت کالایی است که مغایر با استاندارهای مورد نظرشون هست.
پس بعد از ثبت سفارش کالا و پرداخت هزینه ، واحد حمل گروه متالیوم بسته به نوع کالا و محل سفارش، اقدام به انتخاب نوع و زمان حمل کالا می‌نماید و کالا بارنامه شده و تحویل شرکت‌های حمل کالا که طرف قرارداد با گروه متالیوم هستند می‌گردد.

اطلاعات این وب سایت و هندبوکهای آلیاژها با همکاری تیم مدیریتی و مهندسی گروه متالیوم و به استناد مراجع فنی و مهندسی مختلف و با گذشت بیش از 15 سال کار حرفه ای در زمینه فلزات و آلیاژها گردآوری شده است .

تولید استینلس استیل ها همانند تولید دیگر فلزات و آلیاژها مستلزم فرآیندهای متالورژیکی ، شیمیایی ، حرارتی ، مکانیکی و ... است.

گواهی آزمایش کارخانه (MTC) - گزارش آزمایش کارخانه (Mill Test Report) - گزارش تست مواد آزمایش شده معتبر - گواهی بازرسی - گواهی آزمون

زنگ زدن یا خوردگی، یعنی اکسید شدن آهن یا به تعبیر علم شیمی، ترکیب آهن و اکسیژن و ایجاد اکسیدآهن.

متالیوم سامانه آنلاین مهندسی و فروش فلزات و آلیاژها میباشد که توسط تیم بازاریابی و فروش شرکت آلیاژهای صنعتی هزاره سوم جهت تسریع در امر اطلاع رسانی و خرید آلیاژها طراحی و راه اندازی شده است .
 

   
 
دفتر مرکزی : تهران ، سعادت آباد ، خیابان سرو غربی ، ساختمان نگار ( پلاک 104 ) ، واحد 59 ،  تلفن : 02122361054 / 02122361053 / فکس : 22095101
انبار و فروشگاه : تهران ، کیلومتر چهار جاده قدیم تهران - کرج ، مرکز تجارت استیل ایران ،  پلاک 171 ، تلفن : 02166395293
ایمیل: info@metaliom.com